Все про 1 клас

Підготовка дитини до навчання (рекомендації для батьків)

1. Частіше розмовляйте у присутності дитини про заклад освіти, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання.

2. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка під час навчання, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні.

3. Частіше звертайте увагу дитини на її зовнішній вигляд, хороші вчинки здобувачів освіти.
4. Навчіть сина чи дочку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, одягатися, доглядати одяг, акуратно їсти).

5. Привчіть дитину лягати спати та вставати у певний час (лягати спати не пізніше дев’ятій годині вечора, вставати о сьомій годині ранку).

6. Заохочуйте малюка до малювання кольоровими олівцями, письма ручкою (написання паличок, кружечків, квадратиків).

7. прищеплюйте дитині дбайливе ставлення до книжок, олівців, зошитів, фломастерів. Навчіть їх правильно гортати сторінки.

8. Не стримуйте інтерес до навчання, заохочуйте малюка до набуття знань, обміну враженнями від почутого, побаченого.

9. У будь – якій конфліктній ситуації не принижуйте гідності дитини, прагніть заохотити її до самовдосконалення.

10. Завжди прагніть підтримувати вихователя, вчителя, не критикуйте його в присутності дитини.

Збираємося до ліцею правильно: вибір ранця

«Екіпірувати» першокласника - недешеве заняття. Кожна сім'я хоче, щоб цей день був святковим, тому витрачає купу часу на збори дитини до ліцею. Купівля одягу, канцелярії, спортивної форми та багато іншого вимагає часу і, звичайно ж, грошей. Також важливою деталлю зборів до ліцею є рюкзак. І в цій статті ми розповімо, як обрати правильний ранець для першокласника не за всі гроші світу.

Як би банально це не звучало, але ранець - інвестиція в здоров'я дитини. Саме так: купуючи перший рюкзак своїй дитині, ви закладаєте фундамент для її подальшого здоров'я. Або руйнуєте його.

Дослідження ортопедів кажуть, що близько 20% дітей йде до першого класу з різними проблемами хребта. Серед випускників шкіл цей показник вже перевищує позначку в 90%. І ключовою причиною хвороб спини лікарі називають саме шкільні ранці та рюкзаки. Тому давайте розглянемо, як краще інвестувати свої гроші в дитину, щоб змінити сумну статистику ортопедів.

Дешевий рюкзак: грошей мало, проблем багато

Придбати щось схоже на рюкзак можна і за пару сотень гривень. Термін служби такого виробу - як пощастить. Його шви можуть розійтися і при першому ж навантаженні, а може «проходити» і сезон. Але однозначно: заощадити не вдасться, тому що незабаром доведеться йти за наступним.

Якщо орієнтуватися на бюджет 500-600 гривень, то за ці гроші можна знайти вже непогані повсякденні рюкзаки відомих брендів. Ось тільки для молодших класів вони не підходять. Для незміцнілої 6-7 річної дитини потрібні спеціальні моделі з ортопедичною спинкою і жорстким каркасом. Звичайно, бажання заощадити виникає завжди, але при виборі рюкзака для свого малюка згадайте, з чим ходили на навчання ви, і як часто тепер у вас болить спина.

Золота середина

Ранець, який відповідає всім вимогам ортопедів, в Україні можна придбати приблизно від 1 000 гривень. Наприклад, за 985 грн. стартує лінійка моделей H-11 від компанії «1 Вересня». Так, щоб «стильно, модно, молодіжно», це 1200-1500 грн. У цьому діапазоні цін знаходиться левова частка шкільних рюкзаків, і тут важливо не помилитися з вибором.

Рюкзак "1 Вересня" H-11 Owl yes за 985 гривень

З зарубіжних рюкзаків українські ортопеди рекомендують придивитися до британських і американських моделей. У цих країнах в молодших класах дітям також доводиться носити важкі книги, а тому і вимоги до рюкзаків відповідні. Якщо говорити про конкретні бренди, то це британські YES і Smiggle, а також американський Kipling. Для тих, хто підтримує вітчизняного виробника, всі дороги ведуть до. Ця компанія з Дніпра з 2003 року займається дитячими ранцями та шкільним приладдям, а відгуки про її продукцію тільки позитивні.

А може, дешевше?

«Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше». Так і з рюкзаками. Якщо якісний рюкзак українського виробництва коштує від 1 000 гривень, то імпортні моделі із західних країн обійдуться трохи дорожче. Але Китай ніхто не відміняв, а тому ранець з «піднебесної», напевно, можна придбати «за недорого». Українські ринки і інтернет-магазини сумнівною надійності вже щосили торгують підробками під відомі бренди, або ж пропонують китайську «фірму». Зовні вони схожі на кращі моделі ортопедичних рюкзаків, ось тільки при детальному розгляді виявляється, що їх жорсткий корпус мнеться від легкого дотику, блискавки і інша фурнітура не викликають довіри, а поверхня не знає, що таке водовідштовхувальне покриття. Ціна питання китайських ранців - 400-600 гривень.

Підбиваючи підсумки

Вибираючи рюкзак учневі, варто розраховувати на бюджет 1 000-1 500 грн. Вибір якісних ранців великий, і є як вітчизняні виробники, так і імпортні моделі за адекватні гроші. Бажання заощадити обернеться зайвими витратами на новий рюкзак, який доведеться купити замість старого, або ж розплата прийде з роками у вигляді проблем зі здоров'ям.

Кiлькiсть переглядiв: 848

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.